Beach kurty

Sportovní hala, zimní stadion, hotel, fitness, sauna, pizzerie, ubytovna ... vše pod jednou střechou!

Ceny platné od 1.7.2023

 

Provozní doba:  květen – září  denně 8:00 – 21:00
hodinová sazba za pronájem beach kurtu
základní cena  200Kč/hod
v ceně je zapůjčení raket a míčů na beach tenis a míče na beach volejbal  

 

Rozměry        2 kurty o rozměrech 8x16 m (celkem písek 30x26m)
Písek  bílý, jemný – Provodínské písky
Sporty beach volejbal, beach tenis
Vybavení
venkovní sprcha se solárním ohřevem 
šatna uvnitř haly s uzamykatelnými skříňkami
 
 

Objednávka kurtů

recepce +420 417 846 111
   

 


Provozní řád plážových kurtů Sportovní haly Teplice

 1. Vstup na plážové kurty
  1. Po zaplacení vstupu nebo po předložení permanentky návštěvník zaplatí vratnou zálohu 200 Kč, dostane od recepční nebo technika klíče od sportoviště a sociálního zařízení, vyzvedne si mobilní venkovní sprchu, míč a rakety.
  2. Sítě zůstávají po celou sezonu nataženy na sloupcích. Před zahájením hry si každý upraví výšku sítě. V případě potřeby mu na základě jeho žádosti výšku upraví technik haly.
  3. Po ukončení hry návštěvník povolí síť a upraví kurt pomocí hrabla, prostory uzamkne a klíče s vypůjčenými věcmi odevzdá na recepci haly.
 2. Bezpečnost a hygiena
  1. Na kurtech platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ A VSTUPU SE SKLEM.
  2. Každý návštěvník je povinen dodržovat čistotu a při svém jednání dbát na bezpečnost vlastní i ostatních, šetřit zařízení a vybavení areálu a případně hradit škody nebo ztráty, které byly jeho vinou způsobeny.
  3. Areál kurtů není dovoleno znečišťovat odhazováním odpadků, nedopalků, pliváním apod. ani věšet předměty na oplocení nebo jej přelézat. Není dovolen vstup se psy ani jinými domácími zvířaty. Návštěvník odpovídá za veškeré škody na zdraví a životech všech osob, které jsou přítomny v souvislosti s jeho činností.
 3. Ceník
  • Základní cena 200 Kč/hod
  • Cena zahrnuje zapůjčení volejbalového míče, popř. 2 míčů a 2 raket na beach tenis.
 4. Storno podmínky
  1. Rozvrh využití kurtů sestavuje a vydává vedení Sportarény, rozvrh akcí se rozepisuje vždy na měsíc a je veřejně přístupný.
  2. Uživatel může zrušit akci nejpozději 24 hodin před jejím konáním. Po tomto termínu budou rezervované hodiny účtovány uživateli ve výši 100% objednávky.
  3. Pro případ soutěžních utkání, turnajů, soustředění a jiných předem známých akcí či plánované údržby má vedení Sportarény právo rezervované hodiny zrušit. O zrušení rezervovaných hodin z tohoto důvodu budou uživatelé informováni minimálně jeden týden předem.
 5. Závěrečná ustanovení
  1. Provozní doba je denně od 1. května do 31. září, vždy od 8.00 do 21.00 hodin. Výjimku může povolit vedení Sportarény.
  2. Uživatel je povinen předat užívané prostory a zařízení v odpovídajícím stavu, ve kterém je převzal s přihlédnutím k běžnému opotřebení za dobu užívání.
  3. Ředitel, provozní technik, případně recepční mohou provést kontrolu dodržování provozního řádu.
  4. Porušení tohoto provozního řádu je důvodem k vykázání a zákazu vstupu do areálu kurtů.
  5. Tento provozní řád je závazný pro všechny uživatele.
  6. Parkování v okolí Sportarény a areálu plážových kurtů je dovoleno jen na vyhrazených místech, platí zákaz vjezdu na chodník.